IV FESTIWAL KOLEJ NA KOBIETY

6 - 12 marca 2017 | Głowno

IV edycja Festiwalu Kolej na Kobiety to czterodniowe atrakcje przygotowane przez Gminę Miasta Głowno, Pracownię M13 Michała Kmiecia przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej, Szkoły Podstawowej nr 2, MOK Głowno, MZK Głowno oraz licznych Partnerów i Sponsorów. Przez festiwalowe dni mieszkanki Głowna i okolic mogły wybierać w bardzo zróżnicowanej ofercie. Czwartek 8 marca upłynął pod znakiem aktywności fizycznych i tanecznych w Klubie Fit and Jump oraz wieczoru karaoke z Herbaciarnią Zakątek. Specjalne festiwalowe menu serwowali Partnerzy – Koshi Sushi oraz Warsztat Smaku.

Gala Fashion Express 2018

W sobotę, 10 marca w zmienionej lokalizacji ze względu na ilość chętnych osób w holu Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie odbyły się pokazy mody. Tak jak w poprzednich edycjach w rolę modelek wcieliły się mieszkanki Głowna i okolicznych miast. W tym przypadku ani wiek ani rozmiar noszonej odzieży nie mają znaczenia. W pokazach swoje kolekcje zaprezentowały firmy : Kris Line, KO-KA, Fobya, K-Szyk, Banderolka.pl, Todos, Italooptica. Finałowym punktem modowej gali był pokaz marki SHABATIN autorstwa Ewy Szabatin. Oprawę muzyczną finału wzbogacił utworami granymi na żywo Piotr Zuchora. I tym razem nie zabrakło festiwalowego tortu ufundowanego przez Cukiernię Milczarek. O oprawę świetlną oraz nagranie video zadbało studiomovie.pl. Profesjonalne makijaże modelek zostały wykonane przez firmy : NetworkTeam FM, Just Izi Fun&Foto, Make-up Artist. Fryzury wykonały fantastyczne dziewczyny z salonu “O mały włos” z Głowna. Blisko 20-metrowy wybieg oraz scena były dziełem firmy MMM Technika Sceniczna.

Targi Beauty Express 2018

Niedziela 11 marca upłynęła pod hasłem BEAUTY EXPRESS. Panie mogły skorzystać ze spotkań z ekspertami z dziedziny dietetyki (Make My Plate), zdrowia, pielęgnacji urody, organizacji imprez okolicznościowych, architektury wnętrz i wpływu aromatu na samopoczucie, emocje i zachowania, nauczyć się prawidłowo badać piersi, zapoznać z ofertą firm kosmetycznych. W tym dniu atrakcje dla dzieci przygotowane zostały przez Kinder Libra Party, Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Stowarzyszenie Niezapominajka.