Weź udział w castingu do 7. edycji Festiwalu Kolej na Kobiety

Przeżyj niezapomnianą przygodę, poznaj wartościowe kobiety
i odkryj na nowo swoją kobiecość.​

CASTING ZAKOŃCZONY!
Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi uczestniczkami!

Nowa edycja Festiwalu Kolej na Kobiety powraca po dwóch latach przerwy do Głowna, gdzie jest jego “serce”. Znakiem rozpoznawczym naszego projektu stały się wyjątkowe pokazy mody, w których w rolę modelek wcielają się uczestniczki wyłonione w specjalnym castingu. Wiek, rozmiar nie mają znaczenia na tym wybiegu! Promujemy prawdziwe piękno, autentyczność oraz chcemy normalizować wizerunek kobiety, który idealizują media. Działaniami w ramach Festiwalu chcemy wspierać nasze uczestniczki w odkrywaniu na nowo swojej kobiecości, poprawie samooceny oraz budowaniu pewności siebie.

Chcesz poznać wartościowe kobiety i przeżyć niezapomnianą przygodę? Zgłoś się na casting!

Kto może wziąć udział w castingu?

Każda kobieta, który ukończyła 18. rok życia. Reszta nie ma znaczenia! 🙂 Nie wymagamy doświadczenie z modelingu. Warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność w dniach 24 i 30 września oraz 1 października 2022 roku.

Jak zgłosić się na casting?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, napisz nam coś o sobie oraz odpowiedz w nim na pytanie “Dlaczego chcesz wystąpić w Festiwalu?”. Możesz to zrobić w formie pisemnej lub załączając minutowe wideo. Do formularza załącz 2 zdjęcia (max. 5MB każde), z których jedno przedstawiać będzie twarz a drugie sylwetkę. Pamiętaj twarz i włosy powinny być widocznie na zdjęciu – bez okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy! Zadbaj również o to, żeby zdjęcia były wyraźne.

Jak wyglądają kolejne etapy castingu?

Casting składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to casting internetowyczyli przyjmowanie zgłoszeń, na podstawie których wybrane osoby zostaną zaproszone do udziału w etapie drugim czyli spotkania online z twórcami Festiwalu. Będzie rozmowa, podczas której będziemy mogli zadać Ci kilka pytań i lepiej Cię poznać 🙂

Do kiedy można zgłaszać chęć udziału w Festiwalu?

Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2022 roku do godz. 23:59. Szczegółowe informacje na temat castingu znajdziesz w regulaminie. Zapoznaj się z nim przed wysłaniem zgłoszenia.

Gwarantujemy wspaniałą i niezapomnianą przygodę, dobrą zabawę bez rywalizacji, zdobycie nowych doświadczeń i znajomości oraz upominki od Partnerów Festiwalu.