CASTING

Przeżyj niecodzienną przygodę, odkryj swoje piękno w gronie fantastycznych kobiet. Zostań bohaterką nowej edycji Festiwalu!

Kto może wziąć udział w Castingu?

Każda kobieta, który ukończyła 18. rok życia i chce odważyć się zrobić krok do odkrywania swojego prawdziwego piękna. Wiek, wzrost, rozmiar – nie mają znaczenia! Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w Castingu znajdziesz w regulaminie.

Jak wygląda udział w Fesitwalu?

Gala Finałowa (z pokazami mody) to ostatni etap festiwalowej drogi, którą “przejdą” wybrane uczestniczki. Wcześniej odbędzie się wiele spotkań z naszymi ekspertami, dzięki którym będą mogły one zadbać o swoje wewnętrzne piękno, wzmocnić swoją samoocenę i uwierzyć w to, że są najlepszą wersją siebie 🙂 Oczekujemy PEŁNEJ dyspozycyjności w dniach 2 marca, 16 marca i 17 marca 2024 roku.

Jak zgłosić się na Casting?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, napisz nam coś o sobie oraz odpowiedz w nim na pytanie “Dlaczego chcesz wziąć udział w Festiwalu?”.  Do formularza dołącz 2 zdjęcia (max. 5MB każde), z których jedno przedstawiać będzie twarz a drugie sylwetkę. Twarz i włosy powinny być widocznie na zdjęciach (bez okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy). Zadbaj również o to, żeby zdjęcia były wyraźne i nie znajdowały się na nich osoby trzecie.

Co warto wiedzieć o Castingu i Festiwalu?

Casting i Festiwal nie jest przepustką do świata mody! Nie poszukujemy osób, które planują karierę lub działają w modelingu oraz biorą udział w podobnych projektach. Nie jest to również casting na osobowość medialną.

Do kiedy można zgłaszać?

Na zgłoszenia czekamy do 12 lutego 2024 roku do godz. 23:59. 

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.