Zostań Partnerem 7. edycji Festiwalu Kolej na Kobiety

Hala Widowiskowo-Sportowa w Głownie

1-2 PAŹDZIERNIKA 2022

Naszą misją jest inspirowanie i motywowanie kobiet do tworzenia własnej definicji piękna, które daje poczucie szczęścia w życiu. Wspólnie z Partnerami Festiwalu tworzymy przestrzeń, w której każda kobieta może wzmocnić swoją samoocenę, rozwijać umiejętności oraz nawiązać wartościowe relacje. Okazją do tego są organizowane w ramach Festiwalu Kolej na Kobiety warsztaty, spotkania oraz pokazy mody, w których udowadniamy, że prawdziwe piękno nie ma wieku i rozmiaru!

Dlaczego warto zostać Partnerem Festiwalu Kolej na Kobiety?

Wspierasz wyjątkowe kobiece wydarzenie, którego ideą jest promowanie prawdziwego kobiecego piękna. To działanie wpłynie na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Z naszą pomocą możesz zaprezentować swoje produkty i usługi podczas festiwalowych wydarzeń. Dzięki temu zwiększysz świadomość na temat swojej marki.

Otrzymasz tytuł Partnera Festiwalu. Będziemy eksponować Twoją markę poprzez wiele świadczeń reklamowych w ramach organizowanych wydarzeń oraz w kampanii w mediach społecznościowych (posty, relacje, reels).

Spotkasz się bezpośrednio ze swoimi odbiorcami. Będziesz mógł z nimi porozmawiać oraz zebrać opinię na temat Twoich produktów oraz nawiązać nowe relacje, również biznesowe.

Jak możesz zaangażować się w Festiwal Kolej na Kobiety?

POKAZ MODY

Na tym wybiegu moda nie pyta o wiek i rozmiar. W rolę modelek wcielą się kobiety wyłonione w specjalnym castingu. Dla Twojej marki to idealna okazja do podkreślenia jej inkluzywności.

stoisko

Stoisko na festiwalowych targach, na którym zaprezentujesz uczestnikom swoje produkty i usługi dedykowane kobietom.

warsztaty / preleckje

Podziel się swoją wiedzą z uczestnikami Festiwalu przeprowadzając kreatywne warsztaty, spotkanie lub prelekcję.

mam pomysł?

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy, propozycje współpracy oraz inne wydarzenia towarzyszące adresowane do Uczestników Festiwalu.

Chcesz dołączyć? Zapraszamy do współpracy!

Napisz/zadzwoń do nas lub zostaw kontakt korzystając z formularza kontaktowego na dole strony.

Michał Kmieć
info@kolejnakobiety.pl
tel: +48 663 561 243

Ewa Szymajda
biuro@kolejnakobiety.pl
tel: +48 604 309 318

Nasi dotychczasowi Partnerzy Festiwalu

Od 2015 roku w Festiwal angażują się marki, które poprzez udział w wydarzeniu identyfikują się z jego misją. Udowadniając w ten sposób, że tworzą dla wszystkich kobiet.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby przedstawić Ci możliwości współpracy przy Festiwalu Kolej na Kobiety.