dlaczego warto zostać Partnerem Kolej na Kobiety?

Wydarzenia i działania realizowane w ramach projektów Kolej na Kobiety cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród lokalnej społeczności – za pomocą kanałów społecznościowych docierają do szerokiego grona osób o podobnych upodobaniach, co pozwala na wygenerowanie organicznej reklamy oraz zainteresowania produktami i usługami partnerów.

formy współpacy

co zyskuje Twoja marka?

budowanie pozytywnego, inkluzywnego wizerunku Twojej marki

premiery produktów i usług podczas wydarzeń, spotkań on-line, pokazów mody, warsztatów lub prelekcji

zwiększenie zaangażowania w mediach społecznościowych marki

bezpośrednie dotarcie z ofertą Twojej marki do uczestników wydarzeń oraz podczas spotkań w formule on-line

tytuł partnera oraz promocję w kampaniach reklamowych organizowanych wydarzeń lub spotkań on-line

redukcja kosztów reklamy przy jednoczesnym skupieniu się na jej efektywności

Co mówią o Festiwalu jego Partnerzy?

Grandio.pl
Grandio.plmarka odzieżowa plus size
Read More
Na informację o Festiwalu trafiliśmy jak to zwykle się dzieje przez przypadek… chociaż nie wierzymy w przypadki 😊 Od pierwszej chwili przeczuwaliśmy, że jest to niezwykłe wydarzenie. Utwierdziliśmy się w tym po pierwszym naszym spotkaniu z organizatorami, od których poczuliśmy mega pozytywną energię. Zarazili nas tym uczuciem i zaufaliśmy im. To była świetna okazja aby pokazać naszą najnowszą kolekcję, zaprezentować i przybliżyć naszą markę oraz spotkać osoby, które cenią sobie odważne i nowatorskie podejście do mody. Poznaliśmy cudowne osoby, które pracują z dużym zaangażowaniem, są pomocni w każdym aspekcie, począwszy od organizatorów po przecudowne modelki.Otrzymaliśmy dla firmy materiały, które bardzo nam pomogły w promocji firmy na rynku. To co nas "uderzyło" to mega atmosfera i odczuwalny, na każdym etapie entuzjazm a przede wszystkim wielki PROFESJONALIZM.
myMaDo
myMaDoproducent bielizny nocnej
Read More
Wydarzenie jakim jest Kolej na Kobiety to piękna inicjatywa stworzona z miłości do kobiet. Ogromne zaangażowanie, przygotowanie i profesjonalizm organizatorów i modelek sprawia, że impreza jest na wysokim poziomie. To wspaniała zabawa i wyjątkowy sposób wspólnego celebrowania Dnia Kobiet. Jest nam niezmiernie milo, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. To piękne, że tak duże rzeczy mogą dziać się w małym mieście! Mamy nadzieję, że nasza współpraca w kolejnych latach przyniesie jeszcze większy rozwój a kobiety będą miały więcej odwagi i wiary w to, ze mogą spełniać marzenia i odnosić fantastyczne sukcesy!
Karolina Pograniczna
Karolina Pogranicznawłaścicielka marki moodBAGS
Read More
Na Festiwal Kolej na Kobiety 2019 trafiłam przypadkowo. Jako marka, która rozwijała się zaledwie kilka miesięcy, marzyłam o pokazie i targach, które indywidualnie podchodzą do twórców. Od przekroczenia drzwi, kilka godzin przed pokazem, czułam niesamowitą energię - dosłownie jakbyśmy się wszyscy znali kilka lat! Niesamowicie pokochałam Organizatorów, którzy wychodzili z siebie, aby nie tylko udało się przejście, ale również o to, by pięknie przedstawić markę i jej produkty. Cudowne Modelki, które dały z siebie wszystko i bardzo zaangażowały się w całe wydarzenie. Po pokazie, który wspominam z ogromnym entuzjazmem, moja marka dostała skrzydeł. Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji, ponieważ atmosfera, organizacja, dopracowanie i zaangażowanie całego zespołu to coś, co z pewnością uzależnia!
Monika Niżnik
Monika Niżnikkobieta biznesu, blogerka
Read More
Blog KobietaBiznesu.com.pl miał przyjemność w 2019 roku być partnerem Festiwalu Kolej na Kobiety. Bardzo sobie cenimy tego typu współpracę - opartą na dobrych relacjach z organizatorami, profesjonalizmie, otwartości na potrzeby i pomysły. Atmosfera podczas przygotowań oraz w trakcie trwania festiwalu była wyjątkowa a misja organizatorów w wspieraniu kobiet jest nam bardzo bliska. Dziękujemy i cieszymy się na dalszą owocną współpracę.
Fobya.com
Fobya.commarka odzieżowa
Read More
Festiwal Kolej na Kobiety to obowiązkowa pozycja na naszej mapie. Niezwykła incjatywa organizatorów, pozwoliła stworzyć w małym mieście, jakim jest Głowno, wspaniałe wydarzenie, które jest świetną okazją do spotkania z niezwykłymi kobietami oraz cudownymi organizatorami. Dla nas to świetna okazja do zaprezentowania i przybliżenia naszych kolekcji swetrów, które również powstają w Głownie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie organizatorów, pozwoliło stworzyć piękne Show. Jako stali uczestnicy wydarzenia, widzimy jak impreza z roku na rok rozwija się w szybkim tempie i przyciąga kobiety z wielu rejonów Polski. Z niecierpliwością czekamy i wszystkim gorąco polecamy udział w kolejnej edycji Festiwalu Kolej na Kobiety.
Previous
Next

chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy, o tym jak najefektywniej zareklamować Twoją markę w ramach projektu Kolej na Kobiety.

Masz pytania?
Chętnie na wszystkie odpowiemy!

Michał Kmieć

e-mail: info@kolejnakobiety.pl
tel.: 663 561 243

Ewa Szymajda

e-mail: biuro@kolejnakobiety.pl
tel.: 604 309 318