Zostań Wystawcą

Targów Festiwalu Kolej na Kobiety

GŁOWNO | 2 PAŹDZIERNIKA 2022

Chcesz zaprezentować swoje produkty i usługi uczestnikom Festiwalu Kolej na Kobiety? Zostań Wystawcą! Udział w Festiwalu to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz bezpośredniego spotkania z Twoimi odbiorcami.

Zapraszamy osoby i marki tworzące: odzież, biżuterię, akcesoria i dodatki, bieliznę, kosmetyki, rękodzieło i sztukę użytkową oraz fundacje, instytucje, stowarzyszenia działające dla kobiet.

Dlaczego wziąć udział w Festiwalu Kolej na Kobiety?

Dołączysz do wydarzenia, którego ideą jest promowanie prawdziwego kobiecego piękna. To działanie wpłynie na budowanie pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Z naszą pomocą możesz zaprezentować swoje produkty i usługi podczas festiwalowych wydarzeń. Dzięki temu zwiększysz świadomość na temat swojej marki.

Spotkasz się bezpośrednio ze swoimi odbiorcami. Będziesz mógł z nimi porozmawiać oraz zebrać opinię na temat Twoich produktów oraz nawiązać nowe relacje, również biznesowe.

Chcesz zaprezentować swoją markę? Podzielić się twórczością? Rękodziełem?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby przedstawić Ci możliwości współpracy przy Festiwalu Kolej na Kobiety.