#festiwal

KOLEJ NA KOBIETY

pod patronatem Burmistrza Głowna

marzec 2O21

Czym jest Kolej na Kobiety?

Kolej na Kobiety to projekt, w ramach którego organizujemy kongresy, warsztaty, pokazy mody oraz spotkania i wywiady z inspirującymi gośćmi. Zwieńczeniem naszych działań jest odbywający się od 2005 roku Festiwal Kolej na Kobiety w Głownie.

Prace nad VI edycją Festiwalu, zaplanowaną na marzec 2020 roku przerwała pandemia koronawirusa oraz wprowadzone obostrzenia. Wydarzenie przeniesione zostało na wiosnę 2021 roku i odbędzie się ono hybrydowo. Będzie można obejrzeć je na żywo w Hali Widowskowo-Sportowej w Głownie oraz za pośrednictwem profesjonalnej transmisji na żywo w Internecie.

Ostatnia edycja w liczbach:

0
uczestników w 2019 roku
0
zasięgu w social mediach
0
pokazów mody
0
partnerów i sponsorów

zobacz, co działo się na poprzednich edycjach

zgrupowanie modelek

Hotel Tobaco Łódź, 29.02.2020

V edycja

Głowno, 09-10.03.2019

partnerzy festiwalu

Festiwal Kolej na Kobiety stał się idealną okazją promocji marek i firm dedykujących swoje oferty kobietom. Dotychczas współtworzyli go z nami:

Co mówią o Festiwalu Kolej na Kobiety?

Grandio.pl
Grandio.plmarka odzieżowa plus size
Read More
Na informację o Festiwalu trafiliśmy jak to zwykle się dzieje przez przypadek… chociaż nie wierzymy w przypadki 😊 Od pierwszej chwili przeczuwaliśmy, że jest to niezwykłe wydarzenie. Utwierdziliśmy się w tym po pierwszym naszym spotkaniu z organizatorami, od których poczuliśmy mega pozytywną energię. Zarazili nas tym uczuciem i zaufaliśmy im. To była świetna okazja aby pokazać naszą najnowszą kolekcję, zaprezentować i przybliżyć naszą markę oraz spotkać osoby, które cenią sobie odważne i nowatorskie podejście do mody. Poznaliśmy cudowne osoby, które pracują z dużym zaangażowaniem, są pomocni w każdym aspekcie, począwszy od organizatorów po przecudowne modelki.Otrzymaliśmy dla firmy materiały, które bardzo nam pomogły w promocji firmy na rynku. To co nas "uderzyło" to mega atmosfera i odczuwalny, na każdym etapie entuzjazm a przede wszystkim wielki PROFESJONALIZM.
myMaDo
myMaDoproducent bielizny nocnej
Read More
Wydarzenie jakim jest Kolej na Kobiety to piękna inicjatywa stworzona z miłości do kobiet. Ogromne zaangażowanie, przygotowanie i profesjonalizm organizatorów i modelek sprawia, że impreza jest na wysokim poziomie. To wspaniała zabawa i wyjątkowy sposób wspólnego celebrowania Dnia Kobiet. Jest nam niezmiernie milo, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. To piękne, że tak duże rzeczy mogą dziać się w małym mieście! Mamy nadzieję, że nasza współpraca w kolejnych latach przyniesie jeszcze większy rozwój a kobiety będą miały więcej odwagi i wiary w to, ze mogą spełniać marzenia i odnosić fantastyczne sukcesy!
myMaDo
myMaDoproducent bielizny nocnej
Read More
Wydarzenie jakim jest Kolej na Kobiety to piękna inicjatywa stworzona z miłości do kobiet. Ogromne zaangażowanie, przygotowanie i profesjonalizm organizatorów i modelek sprawia, że impreza jest na wysokim poziomie. To wspaniała zabawa i wyjątkowy sposób wspólnego celebrowania Dnia Kobiet. Jest nam niezmiernie milo, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. To piękne, że tak duże rzeczy mogą dziać się w małym mieście! Mamy nadzieję, że nasza współpraca w kolejnych latach przyniesie jeszcze większy rozwój a kobiety będą miały więcej odwagi i wiary w to, ze mogą spełniać marzenia i odnosić fantastyczne sukcesy!
Karolina Pograniczna
Karolina Pogranicznawłaścicielka marki moodBAGS
Read More
Na Festiwal Kolej na Kobiety 2019 trafiłam przypadkowo. Jako marka, która rozwijała się zaledwie kilka miesięcy, marzyłam o pokazie i targach, które indywidualnie podchodzą do twórców. Od przekroczenia drzwi, kilka godzin przed pokazem, czułam niesamowitą energię - dosłownie jakbyśmy się wszyscy znali kilka lat! Niesamowicie pokochałam Organizatorów, którzy wychodzili z siebie, aby nie tylko udało się przejście, ale również o to, by pięknie przedstawić markę i jej produkty. Cudowne Modelki, które dały z siebie wszystko i bardzo zaangażowały się w całe wydarzenie. Po pokazie, który wspominam z ogromnym entuzjazmem, moja marka dostała skrzydeł. Nie mogę się już doczekać kolejnej edycji, ponieważ atmosfera, organizacja, dopracowanie i zaangażowanie całego zespołu to coś, co z pewnością uzależnia!
Monika Niżnik
Monika Niżnikkobieta biznesu, blogerka
Read More
Blog KobietaBiznesu.com.pl miał przyjemność w 2019 roku być partnerem Festiwalu Kolej na Kobiety. Bardzo sobie cenimy tego typu współpracę - opartą na dobrych relacjach z organizatorami, profesjonalizmie, otwartości na potrzeby i pomysły. Atmosfera podczas przygotowań oraz w trakcie trwania festiwalu była wyjątkowa a misja organizatorów w wspieraniu kobiet jest nam bardzo bliska. Dziękujemy i cieszymy się na dalszą owocną współpracę.
Fobya.com
Fobya.commarka odzieżowa
Read More
Festiwal Kolej na Kobiety to obowiązkowa pozycja na naszej mapie. Niezwykła incjatywa organizatorów, pozwoliła stworzyć w małym mieście, jakim jest Głowno, wspaniałe wydarzenie, które jest świetną okazją do spotkania z niezwykłymi kobietami oraz cudownymi organizatorami. Dla nas to świetna okazja do zaprezentowania i przybliżenia naszych kolekcji swetrów, które również powstają w Głownie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie organizatorów, pozwoliło stworzyć piękne Show. Jako stali uczestnicy wydarzenia, widzimy jak impreza z roku na rok rozwija się w szybkim tempie i przyciąga kobiety z wielu rejonów Polski. Z niecierpliwością czekamy i wszystkim gorąco polecamy udział w kolejnej edycji Festiwalu Kolej na Kobiety.
Previous
Next

Organizator Festiwalu

Partner Strategiczny

Partnerzy Główni

Masz pytania?

Chętnie na wszystkie odpowiemy!

Michał Kmieć

tel. 663  561  243

info@kolejnakobiety.pl

Ewa Szymajda

tel. 604  309  318

biuro@kolejnakobiety.pl

Porozmawiajmy o współpracy!

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy przy realizacji Festiwalu Kolej na Kobiety w Głownie.

1. Administratorem danych osobowych jest Pracownia M13 Michał Kmieć, 95-015 Głowno,  Sowińskiego 38, NIP 733 132 92 17. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania informacji handlowych drogą mailową na temat Festiwalu Kolej na Kobiety.
2. Dane kontaktowe z administratorem danych: nr tel. 663-561-243, e-mail: info@kolejnakobiety.pl
3. Dane osobowe będą przetwarzane do końca 2020 roku.
4. Ma Pan/Pani ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia  lub ograniczenia przetwarzania, w przypadkach określonych w przepisach RODO.
5. Organizator będzie przechowywać dane osobowe Uczestników w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem. Dane nie będą udostępnianie podmiotom zewnętrznym i osobom trzecim z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa.
6. Uczestnikowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak koniecznie do przetwarzania Zgłoszenia.